Di Maria shumë afër kalimit te gjiganti italian - Gazeta Express
string(53) "di-maria-shume-afer-kalimit-falas-te-gjiganti-italian"

Di Maria shumë afër kalimit te gjiganti italian

Futboll

Gazeta Express

14/05/2022 10:36

Angel Di Maria me sa duket do të ndryshojë ambient gjatë afatit kalimtar veror.

Sipas Matte Moretto, argjentinasi mund të luajë në Serie A nga sezoni 2022/23, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Juventusi është ekipi i interesuar për shërbimet e ish-yllit të Real Madridit dhe Manchester Unitedit.

“Zonja e Vjetër” do ta humbë Paulo Dybalan dhe i duhet patjetër ta gjejë një zëvendësues.

Kontrata e Di Marias me Paris Saint-Germainin skadon në verën e këtij viti.