Dhurata superluksoze që e mori Teuta nga burri për ditëlindje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

28/07/2021 11:47

Dhurata superluksoze që e mori Teuta nga burri për ditëlindje

Rozë

Gazeta Express

28/07/2021 11:47

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi dje festoi ditëlindjen, në prani të familjes së  ngushtë të saj.

Ajo mbushi 39 vite jetë, e plotësuar dhe e përmbushur personalisht e profesionalisht.

Lexo Edhe:

Përveç qindra urimeve që mori nga ata që e njohin dhe fansat e saj, pa dyshim nuk kishte si të mungonte edhe dhurata e bashkëshortit të saj, Adonisit.

Ai ka vendosur që Teutën ta surprizojë me veturë të llojit “Renault”, që sipas mediave rozë, kap vlerën e 44 mijë eurove, e që aktorja nuk ka hezituar të publikojë edhe pamje.