Dhurata ka festë, tregon pak gjoksin - Gazeta Express
string(35) "dhurata-ka-feste-tregon-pak-gjoksin"

Muzike

Gazeta Express

01/11/2021 23:24

Dhurata ka festë, tregon pak gjoksin

Muzike

Gazeta Express

01/11/2021 23:24

Këngëtarja Dhurata Dora poston rrallë në rrjetet sociale, por sonte ajo e ka një arsye për ta bërë këtë

Derisa dje ajo u shfaq me një triko të kuqe dhe pantallona të zi të lëkurës për festën e Halloween sonte këngëtarja ka dhënë një lajm të mrekullueshëm për fansat e saj.

Lexo Edhe:

Kënga e saj me Noizyn, “Mi Amor” ka marrë më shumë se 50 milionë klikime dhe për këtë ajo festuar.

Kujtojmë se Dhurata është e njohur për hite të mëdha.

E hiti me Solking mbetet njëra prej këngëve më të dëgjuara shqiptare pasi që ajo tanimë ka më shumë se 637 milionë klikime. /GazetaExpress/