Dhurata ka disa fjalë për Elvana Gjatën - Gazeta Express
string(39) "dhurata-ka-disa-fjale-per-elvana-gjaten"

Dhurata ka disa fjalë për Elvana Gjatën

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 23:55

Dhurata Dora dhe Elvana Gjata lansuan mbrëmë këngën e tyre më të re “Gajde”

Kënga e kësaj dyshe ka arritur të këtë më së shumti klikime nga këngët që u lansuan në orën 00:00 të 1 korrik ku për 24 orë ato morën më shumë së 2.1 milionë klikime në youtube.

Ky sukses ka bërë që Dhurata, kënga e së cilës u publikua në kanalin e saj në YouTube, të jetë tepër e kënaqur me këngën por edhe me Elvanën që e kishte ftuar për ta bërë duetin.

“Elvana Gjata kaq shumë kujtime të bukura me ty. Faleminderit krejtve për suportin, ju duam shumë dhe ju përqafojmë 1 milion herë. Ekipa, ne ju duam, faleminderit për punën e palodhshme”, ka shkruar Dhurata.

Kësaj ajo ia ka shtuar edhe disa fotografi ku dy këngëtaret shihen në element të mirë dhe tepër të lumtura me suksesin e arritur. /GazetaExpress/