Dhurata ia përshtat stinës stilin, bëhet e bardh - Gazeta Express
string(47) "dhurata-ia-pershtat-stines-stilin-behet-e-bardh"

Dhurata ia përshtat stinës stilin, bëhet e bardh

Yjet

Gazeta Express

22/12/2022 23:28

Këngëtarja Dhurata Dora, e cila nuk poston shpesh në rrjetet sociale, ka zgjedhur që të tregojë sonte pak nga stili i saj

E veshur tërësisht me të bardh por që kjo veshje tregon trupin e saj, belin dhe gjoksin, këngëtarja paraqitet me plot stil.

Lexo Edhe:

“Hoola”, ka qenë përshëndetja e saj me këto fotografi, derisa ajo pati një vit të suksesshëm sivjet ku realizoi disa bashkëpunime.

Njëra prej këngëve të saj më të fundit ishte “Adrenalina”, këngë që ajo e realizoi në duet me Lucianon dhe ka më shumë së 29 milionë klikime. /GazetaExpress/