Dhurata feston 10 milionë me këto foto simpatike - Gazeta Express

Dhurata feston 10 milionë me këto foto simpatike

Yjet

Gazeta Express

05/06/2021 2:26

Dhurata Dora ka arritur që me këngën e saj me Maitre Gims të arrin 10 milionë klikime në vetëm gjashtë ditë

E për këtë ajo ka vendosur që të postojë disa fotografi simpatike dhe normalisht t’i falëndërojë fansat e saj.

“Only You” është kënga që Dhurata e solli në bashkëpunim me këngëtarin e njohur francez Maitre Gims. Me një klip ekzotik, këngëtarja kosovare ka arritur një sukses të madh për një kohë shumë të shkurtër dhe pret që kënga të këtë edhe më shumë sukses së “Zemër” të cilën e këndojë me Soolking.

Kujtojmë se Dhurata është njëra prej këngëtarëve më të suksesshme për momentin në Kosovë. /GazetaExpress/