Dhurata Dora prezanton vëllain - Gazeta Express
string(30) "dhurata-dora-prezanton-vellain"

Yjet

Gazeta Express

26/10/2022 20:23

Dhurata Dora prezanton vëllain

Yjet

Gazeta Express

26/10/2022 20:23

Dhurata Dora është nga këngëtaret më të njohura dhe të pëlqyera të skenës muzikore shqiptare.

Ndonëse shumë e ndjekur ajo ka arritur që jetën private ta mbajë larg syrit të medias dhe publikut madje edhe postimet në rrjetet sociale lidhen kryesisht me muzikën e saj.

Por kësaj here si rrallë, ajo na ka prezantuar me një nga meshkujt më të rëndësishëm në jetën e saj.

Bëhet fjalë për vëllain e saj të vogël.

“Vëllai i vogël nuk është më i vogël”, shkruan këngëtarja në postimin e saj të fundit ku vërehet gjithashtu edhe një ngjashmëri shumë e madhe mes saj dhe vëllait të saj.