Dhëndri thyen shpinën pasi shokët e hodhën lart në dasmën e tij, nuk arritën ta presin - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

22/09/2021 23:37

Dhëndri thyen shpinën pasi shokët e hodhën lart në dasmën e tij, nuk arritën ta presin

Lajme

Gazeta Express

22/09/2021 23:37

Dhëndri rumun e ka lënduar rëndë shpinën gjatë dasmës pasi shokët nuk arritën ta prisnin në momentin që e kishin hedhur në ajër, një veprim ky që llogaritet tradicional në dasma.

I gjithë momenti ishte regjistruar nga kamerat dhe tashmë po qarkullon në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Në video shihet se teksa nusja vallëzon e lumtur, vetëm pak sekonda më vonë, bashkëshorti i saj, Liviu Filimon pëson lëndimin.

Shumë shpejt shokët intervenuan duke i dhënën ndihmën e parë dhe ftuar emergjencën.

Ndryshe, dhëndri aktualisht është duke u trajtuar në spital, ndërkohë që si pasojë e incidentit nuk po mund t’i lëviz këmbët.