Dëshmi se kosovari që iu bashkua mbrëmë “Për’puthen” njihet me Tean dhe Melisën - Gazeta Express

Dëshmi se kosovari që iu bashkua mbrëmë “Për’puthen” njihet me Tean dhe Melisën

Rozë

Gazeta Express

16/01/2021 9:26

Djali i tretë që i është bashkuar emisionit “Për’puthen” mbrëmë është Andi. 24-vjeçari është shqiptar i Kosovës por që ka lindur në Amerikë.

Andi befasoi pasi tha se i pëlqente Tea dhe do bënte çdo gjë për t’i fituar zemrën. Në kundërpërgjigje, Tea edhe pse tha se nuk ishte ende çift, ajo vazhdon të dalë me Andin 1, i cili prej disa puntatash mungon në emision.

Ndërsa Andi 1, pritet të rikthehet të dielën në “Për’puthen Prime”, dhe pritet të këtë një përballje të dy djemve për Tean, shkruan Express.

Por Andin 2, vajzat e kanë njohur dhe më herët.

Në ditëlindjen e këngëtarit Ardit Cuni, në fotografitë e postuara nga vetë ai në “Instagram”, ai shihet së bashku me Melisën dhe Tean, por që në një foto vërehet edhe Andi 2./Express/

Melisa në ditëlindjen e Arditit
Andi 2 në ditëlindjen e Arditit
Tea në ditëlindjen e Arditit