Dëshironi që të keni dhëmbë të pastër dhe të shëndetshëm?! - Gazeta Express
string(56) "deshironi-qe-te-keni-dhembe-te-paster-dhe-te-shendetshem"

Dëshironi që të keni dhëmbë të pastër dhe të shëndetshëm?!

Shneta

Gazeta Express

24/06/2022 11:52

Për dhëmbët tuaj të pastër dhe të shëndetshëm, në Viva Fresh Store tashmë ka filluar java e shëndetit oral me një shumëllojshmëri të produkteve në zbritje, duke përfshirë:

Brusha, pasta për dhëmbë, ujë për pastrim të gojës, penj për pastrim të dhëmbëve, e shumë e shumë produkte të tjera, nga brendet e njohura botërore!

Lexo Edhe:

Oferta vlen deri me datën 30 Qershor 2022.

Shfrytëzoni zbritjet dhe kujdesuni për dhëmbët tuaj!

Viva Fresh Store

Përfito më tepër!