Derri ia vjedh llaptopin, nudisti e ndjek - fotot shpërndahen me të madhe në internet - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

07/08/2020 21:56

Derri ia vjedh llaptopin, nudisti e ndjek – fotot shpërndahen me të madhe në internet

Lajme

Gazeta Express

07/08/2020 21:56

Janë bërë virale fotot e një nudisti gjerman, që vrapon pas një derri të egër.

Ngjarja e sikletshme ndodhi në Teufelssee, një zonë e famshme turistike gjermane.

Pushuesit kanë asistuar në një skenë vërtet të veçantë. Një nudist që ndiqte një derr të egër dhe të vegjlit e tij.

Kafsha i kishte marrë një çantë të verdhë që kishte brenda një llaptop.

Adele Launder që realizoi këto foto ia tregoi më pas protagonistit, i cili qeshi më të madhe kur i pa dhe e lejoi t’i publikonte në rrjet.