Dërgohet në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasje të rëndë në tentativë në Drenas - Gazeta Express
string(83) "dergohet-ne-mbajtje-i-dyshuari-i-dyte-per-vrasje-te-rende-ne-tentative-ne-malisheve"

Dërgohet në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasje të rëndë në tentativë në Drenas

Lajme

Gazeta Express

19/03/2023 13:39

Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme në Prishtinë, ka arritë që të identifikoj personin e dyshuar lidhur me rastin vrasje e rëndë në tentativë që ka ndodhë me datën 10.03.2023 në fshatin Baincë të Drenasit.

Kërkimet e vazhdueshme për arrestimin e tij nga ana e policisë dhe ftesat për paraqitje, kanë bërë që personi i dyshuar L.Z, mashkull 19 vjeç, mbrëmë të paraqitet në polici, njofton policia.

Lexo Edhe:

“Pas intervistimit në prezencë të avokatit mbrojtës, personi i dyshuar me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.