Deputetja e VV-së pozon me këmbë të hapura - shkruan një thënie të lashtë shqipe - Gazeta Express

Deputetja e VV-së pozon me këmbë të hapura – shkruan një thënie të lashtë shqipe

Yjet

Gazeta Express

10/06/2021 23:53

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi po vazhdon të pozojë si aktore në faqen e saj të Instagramit.

Aktorja vazhdimisht përfolët nëpër media, sidomos pas lidhjes së saj me futbollistin nga Afrika, Keith Groeneveld.

Në fotot e fundit, deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi është mbi një tavolinë derisa ka hapur këmbët. E këtyre fotove ajo ia ka shtuar një thënie të lashtë të shqiptarëve.

“Hyp se t’vrava,zbrit se t’vrava! Kjo thënie e lashtë popullore!”, ka shkruar Adriana. /GazetaExpress/