Deputetja e PDK-së – Ramabajës: Çfarë pritët, të shkoj unë në Veri dhe të luftoj për budallakitë e Albinit? - Gazeta Express
string(102) "deputetja-e-pdk-se-ramabajes-cfare-pritet-te-shkoj-une-ne-veri-dhe-te-luftoj-per-budallakite-e-albinit"

Deputetja e PDK-së – Ramabajës: Çfarë pritët, të shkoj unë në Veri dhe të luftoj për budallakitë e Albinit?

Lajme

Gazeta Express

29/02/2024 21:27

Deputetja e PDK-së Ariana Musliu-Shoshi është përplasur në Pressing me analistin Sadri Ramabaja.

Ajo ka pyetur analistin se si arriti Radoiçiq të ikte në Serbi.

Lexo Edhe:

Musliu-Shoshi: “Qysh ndodhi që Radoiçiq nga Manastiri shkoi në Serbi? Qysh ke e mundur kjo me sovranitetin e Kurtit që e ka shtri në Veri?”

Ramabaja: “Nuk shtrohen këto pyetje kështu”.

Musliu-Shoshi: Si është e mundur?

Ramabaja: Nuk shtrohen këto pyetje kështu.

Musliu-Shoshi: Çfarë pyetje po pret me të thënë unë ty që po shkoj në Veri dhe po luftoj për budallallëkun e Albinit?

“Pse Serbia nuk është në sanksione nga Banjska”?, vijoi deputetja Musliu-Shoshi.