Deputetja e AAK-së infektohet me koronavirus - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

13/07/2020 14:48

Deputetja e AAK-së infektohet me koronavirus

Lajme

Gazeta Express

13/07/2020 14:48

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj, ka rezultuar pozitive në testin për COVID-19, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një shkrimi në Facebook.

“Pas seancës së ditës së Premte, konkretisht prej të Shtunës së këtij vikendi kanë filluar të më shfaqen disa simptoma që lidhen me infeksionin me Covid-19 dhe pastaj iu kam nënshtruar testit ku kam rezultuar pozitiv”, ka shkruar ajo. Express/