Deputeti Zyba bashkë me kryetarin e Leposaviqit ndodhen brenda Komunës që nga ora 6 e mëngjesit - Gazeta Express
string(95) "deputeti-zyba-bashke-me-kryetarin-e-leposaviqit-ndodhen-brenda-komunes-qe-nga-ora-6-e-mengjesit"

Deputeti Zyba bashkë me kryetarin e Leposaviqit ndodhen brenda Komunës që nga ora 6 e mëngjesit

Lajme

Gazeta Express

29/05/2023 10:19

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje i cili është edhe anëtar i Komisionit për Siguri qysh herët në mëngjes ka udhëtuar drejt Leposaviqit.

Ai bashkë me kryetarin Lulzim Hetemi janë future brenda objektit të Komunës qysh në orën 06:00 të mëngjesit.

Lexo Edhe:

Siç raporton Klan Kosova kryetari Hetemi dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sali Zyba, janë futur në komunë që nga ora 06:00 e mëngjesit.