Deputeti i VV’së shërohet nga koronavirusi - Gazeta Express

Deputeti i VV’së shërohet nga koronavirusi

Lajme

Gazeta Express

02/08/2020 11:44

Deputeti i Vetëvendosjes, Fitim Uka ka njoftuar se është shëruar nga Covid-19.

Uka përmes Facebook’ut ka thënë se ka fituar betejen me koronavirusin dhe se është shëruar, raporton Gazeta Express.

“Të shëruar! Fituam një betejë personale, por jo luftën e përgjithshme ndaj Covid-19. Falemnderit familjarëve, miqve, kolegëve dhe të gjithë atyre që na qëndruan pranë në këtë kohë të vështirë. Rikthehemi me maska, distancë dhe pastërti për t’i dhënë fund pandemisë”, ka shkruar Uka.