Deputeti i VV-së has në një traktor me sanë: Vendose një trekëndësh o mixhë se i merr n'qafë të tjerët - Gazeta Express
string(100) "deputeti-i-vv-se-has-ne-nje-traktor-me-sane-vendose-nje-trekendesh-o-mixhe-se-i-merr-nqafe-te-tjeret"

Lajme

Gazeta Express

26/05/2022 21:40

Deputeti i VV-së has në një traktor me sanë: Vendose një trekëndësh o mixhë se i merr n’qafë të tjerët

Lajme

Gazeta Express

26/05/2022 21:40

Deputeti VV-së në Kuvendin e Kosovës, Visar Korenica, ka hasur në një traktor me sanë gjatë vozitjes së tij.

Korenica ka një ankesë për shoferin e këtij traktori.

Lexo Edhe:

“Së paku vendose një trekëndësh 🔺o mixh se e merr veten n’qaf dhe të tjerët”, shkroi ai në Facebook.

Më poshtë keni postimin me foton e traktorit.