Adriana Matoshi e tejkalon të nxehtit për pak sekonda, freskohet me ujë nga dy të rinj - Gazeta Express

Adriana Matoshi e tejkalon të nxehtit për pak sekonda, freskohet me ujë nga dy të rinj

Rozë

Gazeta Express

25/06/2021 12:58

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është spërkatur me ujë nga dy djem në mes të një rruge, shkruan Express.

Video nga ky moment ka publikuar edhe vetë ajo në Instagram.

Në videon e publikuar shihen dy djem duke ujitur lulet dhe barin, teksa Matoshi kalon me qëllim nga ajo pjesë.

“Flladitje natyrale” thuhet në vidoen e publikuar./Express