‘Departamenti i ëndrrave’ së shpejti premierë në Dodona - Gazeta Express
string(53) "departamenti-i-endrrave-se-shpejti-premiere-ne-dodona"

‘Departamenti i ëndrrave’ së shpejti premierë në Dodona

Arte

Gazeta Express

07/02/2024 15:38

Në fillimi të muajit mars, do të luhet premierë shfaqja ‘Departamenti i ëndrrave’ me regji të Besim Ugmzajlit.

Shfaqja me tekst të Jeton Nezirajt pritet të luhet premierë në fillim të muajit mars të këtij viti. Aktorët pjesëmarrës në shfaqje janë: Afrim Muçaj, Ermal Sadiku dhe Molikë Maxhuni.

Lexo Edhe:

Skenograf- Mentor Berisha.

Kostumograf- Njomza Luci.