Demi vjen me një ekspozim ekstravagant te të pasmeve - Gazeta Express

Demi vjen me një ekspozim ekstravagant te të pasmeve

Yjet

Gazeta Express

02/08/2021 22:29

Demi Rose ka vazhduar me postimin e fotove të saj provokative.

Influencierja e rrjeteve sociale ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale ku ka vënë në fokus të pasmet e saj.

Lexo Edhe:

Bukuroshja britanike pothuajse është arratisur nga Britania ku po jeton në Ibiza të Spanjës.

Nga atje ajo ka postuar vazhdimisht foto ku ekspozon të pasmet e saj seksi dhe gjoksin e saj të kolmë. /GazetaExpress/