Demi Rose vjen me një paraqitje të fundshpinës dhe të pasmeve - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

10/11/2021 21:18

Demi Rose vjen me një paraqitje të fundshpinës dhe të pasmeve

Yjet

Gazeta Express

10/11/2021 21:18

Demi Rose ka treguar të pasmet e saj derisa ka bërë një fotosesion tepër të nxehtë ku në pah, pos gjoksit, kësaj radhe vjen edhe gjoksi

Llogaria e saj në Instagram është një krevat i nxehtë për foto seksi.

Lexo Edhe:

Demi Rose përsëri ka nxehur fansat e saj me fotot e saj të nxehta në të brendshme ku ka treguar asetet e saj seksi.

Modelja e kolme ka pasur një fotografi në tri poza, në të cilat ajo tregon gjoksin e saj seksi para se të tregoj fundshpinën dhe të pasmet e saj. /GazetaExpress/