Demi Rose vazhdon të mahnit me trupin e saj - Gazeta Express
string(43) "demi-rose-vazhdon-te-mahnit-me-trupin-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 20:49

Me i fundit

Demi Rose vazhdon të mahnit me trupin e saj

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 20:49

Demi Rose ka mahnitur me një veshje me rruaza teksa ajo tregon të pasmet e saj dhe fundshpinën nga disa fotografi të bërë në Coachella

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj provokative në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Demi Rose ka treguar përsëri me krenari asetet e saj teksa ka treguar fundshpinën e saj në disa fotografi që ajo i ka postuar në Instagram.

Modelja (27) është dukur e jashtëzakonshme teksa ka pasur të veshur një kostum të ngushtë për trupi, fotografi nga udhëtimi i saj në Coachella muajin e kaluar. /GazetaExpress/