Demi Rose si asnjëherë më parë, s’i lënë vend imagjinatës - Gazeta Express
string(55) "demi-rose-si-asnjehere-me-pare-si-lene-vend-imagjinates"

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 22:28

Demi Rose si asnjëherë më parë, s’i lënë vend imagjinatës

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 22:28

Demi Rose edhe njëherë ka treguar asetet e saj në bikine të gjelbra dhe të bardha teksa është shfaqur tepër seksi buzë një pishine ku pinë koktej në Ibiza

Ajo asnjëherë nuk frikësohet për të treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm.

Lexo Edhe:

Demi Rose ka treguar edhe njëherë asetet e saj të kolme ku është shfaqur buzë një pishine në Ibiza të hënën duke pirë koktej.

Këto foto modelja 27 vjeçare i ka postuar në Instagram teksa tregon gjoksin e saj të madh dhe relaksohet në një shezllon dielli. /GazetaExpress/