Demi Rose shfaqet pa grim, sa ndryshe - Gazeta Express

Demi Rose shfaqet pa grim, sa ndryshe

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 22:43

Demi Rose është shfaqur me një stil të rrugës, me çizme të kauboujve dhe stil funky e pa grim

Pas një kohë të gjatë ajo është shfaqur në rrugët e Londrës derisa ka qëndruar për shumë kohë e vetizoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Bukuroshja angleze ka treguar se është e bukur pa grim edhe pse ajo është paraqitur pa grim në shoping këtë të premte në Londër.

E lindur në Sutton Coldfield, ajo ka qenë bashkë me yllin e Love Island Maria Wild derisa të dyja janë dukur bukur me stilin e veshjes se lopçarëve. /GazetaExpress/