Demi Rose heq bikinit sipër dhe poston një fotografi - Gazeta Express

Demi Rose heq bikinit sipër dhe poston një fotografi

Gazeta Express

08/12/2019 21:31

Modelja e famshme ka marrë gjithë vëmendjen.

Modelja e famshme, Demi Rose, ka zgjedhur ta reagoj një foto artistike në bregdet, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte hequr bikinit në pjesën e sipërme ndërsa në pah i ka vënë vithet me të cilat edhe karakterizohet përveç me gjoksin.

Demi Rose në llogarinë e saj në Instagram posedon edhe fotografi ku shfaqet komplet e zhveshur, ndërsa nuk ka se si të mungojë numri i madh i atyre që e ndjekin.

View this post on Instagram

It was just a mirage… @dannydesantos

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on