Demi përsëri nga karantina vjen nudo: Kënaqësia para ngjarjeve - Gazeta Express

Demi përsëri nga karantina vjen nudo: Kënaqësia para ngjarjeve

Gazeta Express

23/03/2020 19:56

Demi Rose ka vazhduar me provokimet e saj në ditët e coronavirusit

Bukuroshja britanike ka disa ditë që është në karantinë, e ku ka treguar edhe si po i kalon ditët e saj.

E në këto foto që ajo i ka postuar në Instagram, ajo përsëri është shfaqur nudo, duke mbuluar modestinë e saj me duar.

Kësaj radhe ajo është paraqitur afër një pishine e ku poshtë fotografisë ka shkruar: “Kënaqësia para ngjarjeve”, që do të thotë se ajo është e lumtur edhe kur është në shtëpi dhe e vetizoluar. /GazetaExpress/