Demi Moore shfaqet e jashtëzakonshme në bikine në brigjet e Kroacisë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 18:42

Demi Moore shfaqet e jashtëzakonshme në bikine në brigjet e Kroacisë

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 18:42

Demi Moore (58) është shfaqur e jashtëzakonshme në bikine derisa ajo është parë duke marrë diell në brigjet e bregdetit kroat

Edhe pse në moshë, Demi Moore është dukur e jashtëzakonshme në bikine derisa po pushon në Kroaci.

Lexo Edhe:

Aktorja e “The Striptease (58) ka treguar se ende ka asete seksi derisa ka pasur të veshur bikine ngjyrë të zezë,.

Bukuroshja ka treguar këmbët e saj por edhe stomakun derisa ka qenë në shoqëri të Eric Buterbaugh dhe kineastit, Patrick Hilgart. /GazetaExpress/