Demi i heq të gjitha në Kaliforni - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 21:31

Demi i heq të gjitha në Kaliforni

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 21:31

Demi Rose është zhveshur e tëra në fotot e fundit derisa është duke pushuar dhe marrë diell në Kaliforni

Demi Rose ka ngritur edhe njëherë temperaturat në një postim të nxehtë në Instagram këtë të hënë ku është parë duke marrë diell në Kaliforni.

Lexo Edhe:

Modelja (26) ka treguar asetet e saj derisa ka pasur të veshur bikine zebra.

Duke treguar asetet e saj të kolme duke ndezur kështu profilin e saj në këtë rrjet social. /GazetaExpress/