Demi bombardon me fotot e saj të fundit, gjoksi i saj ju lë pa gjumë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:02

Demi bombardon me fotot e saj të fundit, gjoksi i saj ju lë pa gjumë

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:02

Demi Rose ka vazhduar me fotot e saj të nxehta në rrjetet sociale

Bukuroshja e kolme britanike që ka kohë që është arratisur nga Britania, më shumë për shkak të pandemisë, ka postuar disa sete fotografish këtë javë në rrjetet sociale e ku shfaqet tepër e nxehtë.

“Mbretëresha e nxehtë”, ka shkruar ajo poshtë disa fotografive të saj të nxehta.

Kujtojmë se modelja shumicën e vitit 2021 e ka kaluar në Spanjë dhe vende të tjera të Mesdheut. /GazetaExpress/