Dembele mund t’i bashkohet Unitedit ose Juventusit - Gazeta Express
string(49) "dembele-mund-ti-bashkohet-unitedit-ose-juventusit"

Dembele mund t’i bashkohet Unitedit ose Juventusit

Futboll

Gazeta Express

16/01/2022 23:59

Barcelona pret që Dembele t’i bashkohet Manchester Unitedit ose Juventusit

Ousmane dembele pritet që të largohet nga Barcelona duke ju bashkuar Manchester Unitedit apo Juventusit, shkruan e përditshmja sportive katalunase, Sport.

Lexo Edhe:

Barça besohet se tashmë ka arritur një marrëveshje personale me sulmuesin anësor francez që ai t’i bashkohet njërës prej këtyre dy skuadrave, pasi që Dembele ka refuzuar ofertën e fundit për kontratë të re me skuadrën nga Camp Nou.

Chelsea po ashtu është në kontakte me Dembele, kurse Bayern Munich thuhet se nuk ka interesim dhe kështu nuk është në garë për shërbimet e francezit. /GazetaExpress/