Del videoklipi, Tayna rikthen 'Pasionet e Fshehta' me këngën e re - Gazeta Express

Gazeta Express

20/08/2020 16:26

Del videoklipi, Tayna rikthen ‘Pasionet e Fshehta’ me këngën e re

Gazeta Express

20/08/2020 16:26

Tayna ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re, ‘Qe qe’.

Ajo që vërehet në videoklipin e reperes janë skenat e frymëzuara nga seriali shumë i shikuar latin nga shqiptarët, ‘Pasionet e Fshehta’.

Tayna shfaq tre motrat dhe tre vëllezërit, ndërsa në disa skena ajo shfaqet edhe në rolin e këngëtare së serialit, Rosarios.

Kënga e quajtur “Qe qe” është punuar nga Cricket me muzikë dhe melodi nga Tayna dhe Muma./Gazeta Express/

TAYNA – QE QE