Del klipi që shfaq rivalitetin mes Blerandos, Azemit dhe Bucit - Gazeta Express
string(61) "del-klipi-qe-shfaq-rivalitetin-mes-blerandos-azemit-dhe-bucit"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:23

Del klipi që shfaq rivalitetin mes Blerandos, Azemit dhe Bucit

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:23

Këtë javë kanë ndodhur debate të ashpra mes Blerando, Azemit dhe Bucit.

Në një klip shfaqej Blerando duke i thënë Azemit se këtë të premte do të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2.

Lexo Edhe:

Më pas debati eskaloi mes Azemit dhe Bucit, të cilët i përmendën njëri-tjetrit pika të ndryshme të cilat i konsiderojnë të dobëta te ata.