Del 'Kërkun', kënga e re nga Mozzik e Kida - Gazeta Express
string(39) "del-kerkun-kenga-e-re-nga-mozzik-e-kida"

Gazeta Express

31/07/2020 14:51

Del ‘Kërkun’, kënga e re nga Mozzik e Kida

Gazeta Express

31/07/2020 14:51

Mozzik e Kida kanë realizuar edhe një këngë tjetër gjatë këtij viti.

Mozzik ka bashkëpunuar me Kidën për këngën me titullin ‘Kërkun’.

Lexo Edhe:

Kënga është pjesë e albumit më të ri ‘MozzArt’, që reperi ka nxjerrë në orët e para të ditës së sotme, shkruan Gazeta Express.

Albumi ka gjithsej 20 këngë dhe është publikuar i plotë në versionin ‘audio’ në Youtube dhe platformat tjera muzikore.

20. KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

Në fillim të këtij muaji, dyshja Mozzik e Kida kanë publikuar me videoklipe një projekt në të cilin kanë bashkuar dy këngë, ‘Paranoia’ e ‘Pyshman’.

Ky projekt është pritur shumë mirë nga fansat dhe ‘PP’ padyshimet është nga hitet më të mëdha të kësaj vere./Gazeta Express/

KIDA x MOZZIK – PP