Del kënga e Era Istrefit me Arash e Ilkay - Gazeta Express

Del kënga e Era Istrefit me Arash e Ilkay

Muzike

Gazeta Express

27/03/2020 16:24

Era istrefi ka publikuar bashkëpunimin më të ri muzikor.

“No Maybes” titullohet kënga e re e DJ Ilkay Sencan, ku mysafirë janë këngëtarja shqiptare dhe këngëtari i njohur iranian-suedez, Arash.

Kënga është ritmike e zhanrit POP, dhe është realizuar nga vet producenti dhe DJ, Ilkay Sencan.

Këngëtarja kohëve të fundit ka qenë cak i rrjeteve sociale, ku vetëm para pak ditëve sqaroi mungesën e saj në muzikë e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Biondja ndër tjerash tregoi se së shpejti pritet të publikojë albumin e ri, por që tanimë coronavirusi ka bërë më të vështirë lansimin e tij.

Ilkay Sencan, Era Istrefi, Arash – No Maybes (Official Lyric Video)