Deklarata e Luizit për Snapchatin bëhet virale në rrjet - Gazeta Express
string(55) "deklarata-e-luizit-per-snapchatin-behet-virale-ne-rrjet"

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2023 21:19

Deklarata e Luizit për Snapchatin bëhet virale në rrjet

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2023 21:19

Luizi bisedon me Kiarën në lidhje me aplikacionin e Snapchat.

Moderatorja i tregon se mesazhet fshihen në këtë aplikacion, pra nuk ruhen.

Lexo Edhe:

Kaq ka dashur Luizi dhe me humor është shprehur se aty bëhen gjithë pislleqet e kalamanjve.

“A ça jeni ju, aty bëni gjithë pislliqet se nuk ruhen mesazhet, hë maskarenj jo”, ka thënë ndër të tjera banori i “BBVA”.

Ka shpërthyer rrjeti dhe videoja është bërë virale duke e marr si humor deklaratat e banorit të BBVA.