Deçanasi vdes si pasojë e lëndimeve nga rrëzimi aksidental - Gazeta Express
string(58) "decanasi-vdes-si-pasoje-e-lendimeve-nga-rrezimi-aksidental"

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 10:22

Deçanasi vdes si pasojë e lëndimeve nga rrëzimi aksidental

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 10:22

Një person i gjinisë mashkullore ka vdekur pasi është lënduar si pasojë e rrëzimit aksidental.

Rasti në polici është haspur si “hetim i vdekjes”, teksa trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES/Fsh Carrabreg, Deçan 05.12.2022-16:30 Nga familjarët e tij në QKMF, është dërguar pa shenja jetë viktima mashkull kosovar. Sipas familjarëve viktima ishte rrëzuar aksidentalisht dhe si pasojë e lëndimeve të marra kishte ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për autopsi.