Debat i ashpër Juli-Egla, ndërhyjnë opinionistët: Juli, shkove në një nivel të barabartë me Eglën - Gazeta Express
string(94) "debat-i-ashper-juli-egla-nderhyjne-opinionistet-juli-shkove-ne-nje-nivel-te-barabarte-me-eglen"

Debat i ashpër Juli-Egla, ndërhyjnë opinionistët: Juli, shkove në një nivel të barabartë me Eglën

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 22:19

Gjatë ditëve të fundit në shtëpi ka pasur shumë debate të ashpra, mes Eglës dhe Julit e Meritonit.

Pas një videoklipi që u transmetua, banorët filluan të përplasen edhe gjatë spektaklit, teksa opinionistët i janë përgjigjur akuzave të Julit se po mbajnë krahun Eglës.

Lexo Edhe:

Arbër Hajdari: Vetëm një koment që kam bërë për Eglën, Juli ia ka përmendur 20 herë. Shumicën e rasteve Egla s’ka gjetur të drejtë te unë, sepse s’ka pasur të drejtë.

Juli: Të përndiqem prej tre ditësh, ka një pikë vlimi. Edhe unë jam njeri dhe duhet të reagoj.

Ori Nebijaj: Për ty ishe sherri i parë që ti Juli shkove në një nivel të barabartë me Eglën. Unë them çfarë dua. Ti ke shumë të drejtë sepse deri ‘prime-n’ e shkuar ne Eglën e kemi gjykuar për çdo gjë. Egla për mua jeni të barabartë si nivel. Tifozeria nuk mund të jetë nga ne, ajo vjen nga ju sipas interesit. Sa herë flasim mirë ju pëlqen, kur ndodh e kundërta reagoni dhe e përdorni.

Egla: Ky burrë është një mashtrues ordiner.

Juli: Egla viktimizohet saherë në ‘prime’. Unë nuk e kam zakon të viktimizohem… Mendoj që më kërkon debat, ka tendencën për të më përçmuar dhe për të më ulur, mendon se mund të jem një lojtar i fortë. Besoj se këto janë arsyet e Eglës.