Deamishel shpallet finalistja e tretë e BBV2 - Gazeta Express
string(44) "deamishel-shpallet-finalistja-e-trete-e-bbv2"

Deamishel shpallet finalistja e tretë e BBV2

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2023 1:30

Me shumicë votash nga publiku, Deamishel u zgjodh finalistja e tretë e këtij edicioni të dytë të këtij Big Brother Vip, duke u bërë pretendente për çmimin e madh.

Ajo do garoi bashkë me Luizin dhe Efin, ndërsa finalisti i katërt do të shpallet të shtunën.

Lexo Edhe:

Dea u emocionua nga lajmi i mirë dhe falenderoi publikun që zgjodhi atë për ta dërguar në finale.