Deamishel shfaqet në karrocë me plagë në kokë - Gazeta Express
string(45) "deamishel-shfaqet-ne-karroce-me-plage-ne-koke"

Yjet

Gazeta Express

17/04/2024 21:34

Deamishel shfaqet në karrocë me plagë në kokë

Yjet

Gazeta Express

17/04/2024 21:34

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Dea Mishel iu ka nënshtruar pak ditë më parë një ndërhyrje kirurgjikale në kokë, por nuk dha shumë detaje për operacionin që kreu.

Pak kohë më vonë ajo publikoi një foto në instastory, ku shfaqej pjesa e ënjtur e vendit ku ishte nënshtruar operacionit.

Lexo Edhe:

“Ja sa është ënjtur. Plaga është pak më mbrapa. S’jam mërzitur që duket kështu rëndësi ka që jam më mirë. Do fryhet dhe do më duroni me këtë pamje.”– ka shkruar Dea duke treguar njërën anë të fytyrës paksa të fryrë.

Së fundmi Dea ka postuar një video në TikTok ku shfaqet në karrocë gjatë ditëve ku është kryer ndërhyrja kirurgjikale. Gjithashtu në video, ka postuar edhe disa pamje të pjesës ku i është nënshtruar operacionit.

@deamichellee

Kur do shohim nje dite te bardhe🥲

♬ original sound – RTV KLAN