Dea vijon ti qëndojë mendimit të saj: Luizi është lojtari më i dobët në BBV - Gazeta Express
string(74) "dea-vijon-ti-qendoje-mendimit-te-saj-luizi-eshte-lojtari-me-i-dobet-ne-bbv"

Rozë

Gazeta Express

18/03/2023 21:36

Dea vijon ti qëndojë mendimit të saj: Luizi është lojtari më i dobët në BBV

Rozë

Gazeta Express

18/03/2023 21:36

Edhe ditën e sotme nuk kanë munguar debatet në BBV. Ka qenë Luizi, i cili ka pasur një përballje të ashpër me Dea Mishelin dhe Kristin.

Dyshja iu kundërvu artistit shkodran duke i thënë se nuk e meriton fitoren në këtë edicion të “Big Brother VIP Albania”.

Lexo Edhe:

Dea: Ti i vështirë për t’u eliminuar, me këtë sjellje që ke treguar brenda e ke analizuar mirë veten, ke menduar mirë çdo gjë që ke bërë brenda. Ti je më i dobëti këtu. Ti ke abuzuar, ke kërcënuar, ke gënjyer, ke mashtruar ti ke gjithë karakteristikat më të këqija të një njeriu.

Kristi nga ana tjetër theksoi se është turp të fitojë një person sikurse Luizi, sepse që nga fillimi vetëm turp ka bërë.

Kristi: Do të jetë turp të fitosh ti. Ke ngrënë turp dhe do të vazhdosh të hash edhe më shumë turp.

Ndërkohë Luizi vazhdoi t’i shikonte duke mos i marrë parasysh fjalët e tyre.