Dea Vieri tregon se pse i pëlqejnë meshkujt e Kosovës - Gazeta Express
string(53) "dea-vieri-tregon-se-pse-i-pelqejne-meshkujt-e-kosoves"

TV/Film

Gazeta Express

12/04/2024 22:17

Dea Vieri tregon se pse i pëlqejnë meshkujt e Kosovës

TV/Film

Gazeta Express

12/04/2024 22:17

Modelja dhe gazetarja Dea Vieri ka qenë e ftuar sonte në emisionin Canape të T7

Ajo ka folur për përvojën e saj në edicionin e fundit të Big Brother VIP Albania 3.

Lexo Edhe:

Po ashtu, ajo ka folur për punën në televizion dhe për atë se pse i pëlqejnë më shumë djemtë kosovarë.

Po ashtu, ajo ka treguar se si një adhurues ia dha asaj “50 000 euro pas daljes nga Big Brother”. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e saj