Dea Vieri dhe Drin Zeqo në lidhje? - Gazeta Express
string(35) "dea-vieri-dhe-drin-zeqo-ne-lidhje-1"

Dea Vieri dhe Drin Zeqo në lidhje?

Yjet

Gazeta Express

15/04/2024 22:41

Modelja dhe gazetarja Dea Vieri është raportuar se është në lidhje me gazetarin dhe prezantuesin e lajmeve Drin Zeqo

Një faqe në Instagram ka publikuar një fotografi të Drin Zeqos dhe Dea Vierit ku ata shihen duke u përqafuar me njëri tjetrin.

Lexo Edhe:

Dyshja janë parë të përqafuar në një lokal në Tiranë duke shkëmbyer puthje.

Fotoja është postuar në faqen e Instagramit enterna.entertainment të Instagramit. /GazetaExpress/