David Beckham shfaqet në formë në Itali - Gazeta Express
string(39) "david-beckham-shfaqet-ne-forme-ne-itali"

David Beckham shfaqet në formë në Itali

Yjet

Gazeta Express

19/07/2022 23:04

David Beckham është dukur në formë të mirë teksa është parë duke shijuar pushimet në Itali bashkë me gruan Victoria që kishte të veshur një minifund kurse në jaht ata shoqëroheshin edhe me Cruz (17) dhe Harper (11)

David Beckham ka treguar se ende është në formë të mirë pavarësisht moshës teksa është duke pushuar me familjen e tij në Postitano të Italisë.

Futbollisti (47) ka shfaqur muskujt e tij me një palë pantolona sportiv teksa shijon diellin në bordin e jahtit.

Si një vajzë e re është dukur edhe Victoria Beckham (48) e cila ka pasur të veshur një minifund dhe ishte duke pushuar më fëmijët e saj si dhe të dashurën e re të Crus, Tana Holding, e cila është bashkë me ta në këtë udhëtim. /GazetaExpress/