Dasmori qëllon me armë për të festuar, vret gabimisht dhëndrin - Gazeta Express
string(61) "dasmori-qellon-me-arme-per-te-festuar-vret-gabimisht-dhendrin"

Dasmori qëllon me armë për të festuar, vret gabimisht dhëndrin

Lajme

Gazeta Express

22/09/2023 9:58

Dasma kthehet në tragjedi.

Dhëndri u vra aksidentalisht gjatë dasmës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Jordani, kur një nga dasmorët mori armën dhe qëlloi për të festuar.

Lexo Edhe:

Sipas mediave lokale, 20-vjeçari Hamza Sattam Hamed al-Fanatsa, vdiq menjëherë pas të shtënave.

Burri që e qëlloi u arrestua dhe iu konfiskua arma