Dashnia i bën për “alkool” Yllin e Noizyn - Gazeta Express
string(39) "dashnia-i-ben-per-alkool-yllin-e-noizyn"

Dashnia i bën për “alkool” Yllin e Noizyn

Muzike

Gazeta Express

09/06/2022 20:15

“Alkool” quhet kënga e re e Yll Limanit që ai e ka realizuar në bashkëpunim me reperin Noizy

Yll Limani dhe reperi Noizy kanë publikuar sot këngën e tyre më të re “Alkool”, një këngë kjo që erdhi në një moment jo edhe aq të përshtatshëm për Noizyn, lokali i të cilit u sulmua në Durrës – pas një rrahje që ai pati me reperin Cllavio.

Lexo Edhe:

Megjithatë, “Alkool” ka tërësisht tjetër mesazh nga rasti në fjalë.

Për ta dëgjuar këngën klikoni KËTU…  

Ajo është një këngë dashurie me ritëm veror, e ku dyshja i këndojnë në mënyrë melankolike dashurisë. /GazetaExpress/