“Dashni” quhet kënga më e re e Sabri Fejzullahut me Noga - Gazeta Express
string(55) "dashni-quhet-kenga-me-e-re-e-sabri-fejzullahut-me-nogan"

Muzike

Gazeta Express

20/12/2021 19:35

“Dashni” quhet kënga më e re e Sabri Fejzullahut me Noga

Muzike

Gazeta Express

20/12/2021 19:35

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka lansuar në këtë fundvit në bashkëpunim me reperin Noga

“Dashni” quhet kënga më e re e Sabri Fejzullahut dhe Nogas.

Lexo Edhe:

Është kjo një këngë baladë e kësaj dyshe që flet për dashurinë.

Kënga është lansuar të shtunën dhe deri me tani ka marrë më shumë se 50 klikime. /GazetaExpress/