Dalin pamjet e ekzekutimit të RENEA-s, Lefter Zhidru dergjet përtokë pranë armës - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

24/09/2020 21:29

Dalin pamjet e ekzekutimit të RENEA-s, Lefter Zhidru dergjet përtokë pranë armës

Shqiperi

Gazeta Express

24/09/2020 21:29

Janë publikuar pamjet që shohin në brendi të banesës së 71 vjeçarit Lefter Zhidru, i ekzekutuar këtë mbrëmje nga ana e forcave speciale RENEA.

Klan ka publikuar pamjet, ku duket i moshuari që dergjet në tokë, pranë ballkonit, teksa pranë tij është gjetur dhe arma kallashnikov.