Daja: Kemi mundur të shënojmë më shumë gola - Gazeta Express
string(42) "daja-kemi-mundur-te-shenojme-me-shume-gola"

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 22:33

Daja: Kemi mundur të shënojmë më shumë gola

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 22:33

Trajneri Ilir Daja është shprehur optimistë i matur pas fitores së sotme të Ballkanit kundër Ki Klaksvik

Ai ka thënë së megjithatë skuadra ka pasur paraqitje të mirë jo vetëm në këtë ndeshje por në të gjitha ndeshjet që është paraqitur deri me tani.

Lexo Edhe:

“Pësuam dy gola por mos të harrojmë se kemi pasur edhe raste të tjera që nuk i kemi shfrytëzuar në këtë takim”, ka thënë ndër të tjera Daja.

“Gjithsesi kemi fituar, jam i kënaqur me ekipin çfarë ka bërë dhe formës së lojës”.

Ai ka folur edhe për lojtarët për të cilët ka thënë së në momente të fundit i është dashur që të bënte ndërrimet.

Duke folur për kualifikimin në grupe të Ligës së Konferencës ai ka thënë së do të bëjnë çka do që mundën por që këtu varet paksa edhe nga përvoja e ekipit në këto gara. /GazetaExpress/