Daisy tregon trupin e saj fantastik - Gazeta Express

Daisy tregon trupin e saj fantastik

Yjet

Gazeta Express

10/06/2021 19:50

Daisy Lowe ka treguar format e saj seksi derisa në fillim të kësaj jave u tha se ajo është shtatzënë

Muajin e kaluar ajo ishte detyruar ta mohojë lajmin se është shtatzënë me fëmijën e parë.

Sot, Daisy Lowe ka treguar trupin e saj seksi derisa ka pozuar me bikine.

Duke qenë njëra prej femrave më seksi në Britani, 32 vjeçarja ka ngritur temperaturat duke treguar belin dhe gjoksin e saj fantastik. /GazetaExpress/